Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset
€ 212,30
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 342 122/35 M
Fabrikantnummer:
12069
EAN:
04001088048096
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset beschikt over een mannelijke rechte RJ45-gecodeerde zwarte RJ45-connector naar een vrouwelijke rechte D-gecodeerde zwarte M12-standaardconnector. Deze afgeschermde kabel is geschikt voor een spanning van 30 V AC / 42 V DC met een stroomcapaciteit van 1,5 A, waardoor deze geschikt is voor diverse datatransmissietoepassingen met een snelheid van 100 Mbit/s. De cordset bestaat uit een duurzame groene PUR-kabel met 4 draden (2x2x0.34 mm²) die betrouwbare connectiviteit biedt. Het is ideaal voor industriële omgevingen, biedt robuuste prestaties en is bestand tegen chemicaliën, olie en zware omstandigheden. De kabel ondersteunt een breed temperatuurbereik, wat het veelzijdig maakt voor verschillende installatiebehoeften.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | blue |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC / 42 V DC |
| Oliebestendigheid: | EN 60811 Part 2-1 |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | I acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | I acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | orange |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 2: | yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 12069 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | CuZn, tin-plated |
| Afschermingsmateriaal: | Copper, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 60 V |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Nominale impuls-spanning: | 1 kV |
| Nominale stroom*: | 1.5 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | RJ45 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP20 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 2x2x0.34 mm² |
| Codering, zijde 2: | D |
| Codering: | RJ45 |
| Contact basismateriaal (#1): | Copper Alloy |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 20 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT |
| Materiaal contacthouder (#1): | PC |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | Clear |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Kabelnummer: | 342 |
| Kabellengte: | 35 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | green matt similarly RAL 6018 |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction similar PROFInet C-Specification; Line requirements similar: IEC 11801, IEC 61156 (CAT 5), EN 50173, EN 50288-2-2 (100MHz-cable and EIA/TIA 568 B (CAT 5e), Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.58 ± 0.05 mm |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | 0985 342 122/35 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 750 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Male straight RJ45-coded black RJ45 to female straight D-coded black M12 Standard, shielded, 30 V AC / 42 V DC, 1.5 A; PUR green cable, 4-wires, 2x2x0.34 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 60603-7 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Torsiecycli: | ˃ 2 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Kernkleuren: | star quad: white & blue, yellow & orange |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2, flame-retardant |
| Uniek Nr.: | aut12069 |