Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 342 117/35 M
Fabrikantnummer:
934716010
EAN:
04001088004771
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset, uitgerust met vrouwelijke rechte D-code zwarte M12 Standard connectors aan beide uiteinden, biedt verbeterde prestaties voor industriële omgevingen. Afgeschermd en ontworpen voor robuustheid, ondersteunt het 50 V AC / 60 V DC en 4 A, waardoor betrouwbare gegevensoverdracht bij snelheden tot 100 Mbit/s mogelijk is. De groene PUR-mantel van de kabel herbergt 4 draden in een 2x2x0,34 mm²-configuratie, wat uitstekende duurzaamheid en weerstand tegen olie, chemicaliën en microben biedt. Het toont ook een hoge flexibiliteit met een minimale buigradius van 5xD voor vaste installaties of 10xD voor flexibele opstellingen. Met naleving van verschillende veiligheidsnormen en een breed operationeel temperatuurbereik, is deze cordset een optimale keuze voor veeleisende toepassingen. De IP65, IP67 en IP69K-classificaties zorgen ervoor dat hij bestand is tegen zware omstandigheden, waardoor hij geschikt is voor kritieke dataverbindingen in industriële automatisering.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | blue |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | EN 60811 Part 2-1 |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | orange |
| Draad kleur 03, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 2: | yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 934716010 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | CuZn, tin-plated |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 60 V |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 2x2x0.34 mm² |
| Codering, zijde 2: | D |
| Codering: | D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | 342 |
| Kabellengte: | 35 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | green matt similarly RAL 6018 |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction similar PROFInet C-Specification; Line requirements similar: IEC 11801, IEC 61156 (CAT 5), EN 50173, EN 50288-2-2 (100MHz-cable and EIA/TIA 568 B (CAT 5e), Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.58 ± 0.05 mm |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | 0985 342 117/35 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Female straight D-coded black M12 Standard to female straight D-coded black M12 Standard, shielded, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR green cable, 4-wires, 2x2x0.34 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Torsiecycli: | ˃ 2 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Kernkleuren: | star quad: white & blue, yellow & orange |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2, flame-retardant |
| Uniek Nr.: | aut934716010 |