Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 342 117/25 M
Fabrikantnummer:
934716008
EAN:
04001088004757
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset is ontworpen voor hoogbetrouwbare dataoverdracht. Het verbindt vrouwelijke recht D-gecodeerde zwarte M12 Standard connectors aan beide uiteinden, wat zorgt voor sterke en veilige verbindingen. Het afgeschermde ontwerp biedt uitstekende bescherming tegen elektromagnetische interferentie, waardoor stabiele dataoverdracht in uitdagende omgevingen mogelijk is. Met een nominale spanning van 50 V AC / 60 V DC en een nominale stroom van 4 A ondersteunt deze cordset Fast Ethernet Cat5e dataoverdracht tot 100 Mbit/s. De groene PUR-kabel bevat 4 draden (2x2x0,34 mm²) en is zeer bestand tegen chemicaliën, oliën en extreme temperaturen, wat duurzaamheid en een lange levensduur garandeert. De setup is conform meerdere normen, waaronder IEC 61076-2-101, en is ideaal voor diverse industriële toepassingen waarbij robuuste en betrouwbare netwerkoplossingen vereist zijn.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | blue |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | EN 60811 Part 2-1 |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | orange |
| Draad kleur 03, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 2: | yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 934716008 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | CuZn, tin-plated |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 60 V |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 2x2x0.34 mm² |
| Codering, zijde 2: | D |
| Codering: | D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | 342 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | green matt similarly RAL 6018 |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction similar PROFInet C-Specification; Line requirements similar: IEC 11801, IEC 61156 (CAT 5), EN 50173, EN 50288-2-2 (100MHz-cable and EIA/TIA 568 B (CAT 5e), Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.58 ± 0.05 mm |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | 0985 342 117/25 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Female straight D-coded black M12 Standard to female straight D-coded black M12 Standard, shielded, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR green cable, 4-wires, 2x2x0.34 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Torsiecycli: | ˃ 2 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Kernkleuren: | star quad: white & blue, yellow & orange |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2, flame-retardant |
| Uniek Nr.: | aut934716008 |