FLASHDRIVE COVER
€ 5,68
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0852
Fabrikantnummer:
PX0852
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
20
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| RoHS-conform: | |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Functie: | Accessory |
| Materiaal behuizing: | Polyamide (PA)- Glass Filled |
| Type koppeling: | Screw |
| Diameter over koppelring (mm): | 38.1mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94HB |
| Uniek Nr.: | blgPX0852 |