Elektronische PCBA Insert voor GDME
€ 8,21
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDME LED 24 GB VR YE
Fabrikantnummer:
831870001
EAN:
04002044157180
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De Elektronische PCBA Insert voor GDME is een gespecialiseerd component ontworpen voor de GDME-serie. Deze insert bevat een gelijkrichter met een beschermingscircuit (varistor) en een functie-indicator (YE LED). De PCB met vorktype veren zorgt voor stabiele verbindingen. Werkend op 24 V AC/DC, voldoet het aan de normen DIN EN 175301-803-A en ISO 4400. De behuizing is gemaakt van FR2 en PCB met CuZn-aansluitklemmen, wat duurzaamheid en betrouwbaarheid garandeert. De veiligheid voldoet aan de RoHS-certificering.
Downloads
Specificaties
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
|---|---|
| Behuizingsmateriaal: | FR2, PCB CuZn, connection terminal |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GDME LED 24 GB VR YE |
| Lange omschrijving (#1): | Electronic PCBA Insert for GDME, rectifier with protective circuit (varistor) and function indicator ( YE LED), 24 V |
| Artikelnummer (#1): | 831870001 |
| Productfamillie: | Valve |
| Productsubfamilie: | Field Attachable Accessories |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale impuls-spanning: | PCBA 2.0 kV |
| Nominale spanning: | 24 V AC/DC |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Bevestigingstype: | Fork Press |
| Brugcel: | For LED |
| Codering: | A |
| Connectorontwerp: | PCB with 2 fork type springs |
| Connectortype: | Electronic Insert, GDME Series only |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| RoHS-conform: | |
| Uniek Nr.: | hir831870001 |