Elektronische PCBA Insert voor GDME
€ 8,02
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDME 2 LED 24
Fabrikantnummer:
831876001
EAN:
04002044157227
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De Elektronische PCBA Insert voor GDME is ontworpen als een betrouwbare functionele indicator voor drukschakelaars. Uitgerust met dubbele geel-groene LED's, geeft het efficiënt de status van de drukschakelaar aan bij 24V DC. Dit component heeft een PCB-constructie met twee vork-type veren en voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen. Met een hoge isolatieweerstand en een robuust ontwerp kan het in een breed temperatuurbereik van -40°C tot +90°C opereren. Het contactbasismateriaal is gemaakt van CuZn met Cu/Sn-plating, wat duurzaamheid en betrouwbare prestaties garandeert. Deze insert is ook RoHS-conform, wat het een milieuvriendelijke keuze maakt.
Downloads
Specificaties
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
|---|---|
| Behuizingsmateriaal: | FR2, PCB CuZn, connection terminal |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GDME 2 LED 24 |
| Lange omschrijving (#1): | Electronic PCBA Insert for GDME, function indicator (glow lamp) (2 YE&GN LED`s) for pressure switch, 24 V |
| Artikelnummer (#1): | 831876001 |
| Productfamillie: | Valve |
| Productsubfamilie: | Field Attachable Accessories |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale impuls-spanning: | PCBA 2.0 kV |
| Nominale spanning: | 24 V DC |
| Functie-indicator: | Dual Yellow-Green LEDs (pressure switch) |
| Bevestigingstype: | Fork Press |
| Codering: | A |
| Connectorontwerp: | PCB with 2 fork type springs |
| Connectortype: | Electronic Insert, GDME Series only |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| RoHS-conform: | |
| Uniek Nr.: | hir831876001 |