Electronic PCBA Insert voor GDME
€ 6,11
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDME UV 3N
Fabrikantnummer:
931954001
EAN:
04002044157340
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De Electronic PCBA Insert voor GDME is ontworpen voor de GDME serie kleppen en biedt een ongemonteerde printplaat met twee vorktypen veertjes en twee platte schroefklemmen. Deze component werkt binnen een nominale spanningsbereik van 12-300 V AC/DC en een stroomsterkte tot 10 A. Het ontwerp voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, wat zorgt voor een uitstekende isolatieweerstand en contact betrouwbaarheid. De PCBA-insert is gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn en FR2, wat duurzaamheid en prestaties garandeert bij bedrijfstemperaturen tussen -40°C en +90°C. Belangrijke toepassingen zijn onder andere veldaansluitbare accessoires en verschillende elektronische insertconfiguraties.
Downloads
Specificaties
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
|---|---|
| Behuizingsmateriaal: | FR2, PCB CuZn, connection terminal |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | GDME UV 3N |
| Lange omschrijving (#1): | Electronic PCBA Insert for GDME, unequipped circuit board with 2 fork type springs and 2 flat head terminals |
| Artikelnummer (#1): | 931954001 |
| Productfamillie: | Valve |
| Productsubfamilie: | Field Attachable Accessories |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | PCBA 2.0 kV |
| Nominale spanning: | 12-300 V AC/DC |
| Functie-indicator: | Unequipped PCB with 2 flat head terminals |
| Bevestigingstype: | Fork Press |
| Codering: | A |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Connectorontwerp: | PCB with 2 fork type springs |
| Connectortype: | Electronic Insert, GDME Series only |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| RoHS-conform: | |
| Uniek Nr.: | hir931954001 |