EXP-0931 Series 10 Contact Plug
€ 74,73
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EXP-0931/10/P
Fabrikantnummer:
EXP-0931/10/P
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +55°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Aantal contacten: | 10 Contacts |
| Materiaal behuizing: | Polyester (PET) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 10A |
| Diameter over koppelring (mm): | 58mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Front Panel Mount Connector |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgEXP-0931/10/P |