ETHERNET/IP Cat5e 100 Mbps Fast Ethernet Dubbelzijdige Kabelset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EIP 100Mbps RJ45-RJ45 2P24 1m
Fabrikantnummer:
E5JSJSE60250100
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ETHERNET/IP Cat5e 100 Mbps Fast Ethernet Dubbelzijdige Kabelset is uitgerust met mannelijke rechte zwarte RJ45-connectoren aan beide uiteinden. De kabel, omhuld door een afgeschermde en duurzame PUR teal omhulsel, bestaat uit 4 draden en zorgt voor betrouwbare en snelle gegevensoverdracht met snelheden tot 100 Mbps. De kabelset heeft een IP20-beschermingsgraad, waardoor deze geschikt is voor verschillende omgevingscondities. De polycarbonaat behuizing en vergulde contacten verbeteren de prestaties en levensduur. Dankzij het flexibele ontwerp is de kabelset ideaal voor vaste installaties en toepassingen die minimaal 2 miljoen sleepcycles vereisen.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 4 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Artikelnummer (#1): | E5JSJSE6025 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingstype: | Foil + Braid(s) |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC / 42 V DC |
| UL-kabeltype: | AWM Style 22260 |
| Draadisolatiemateriaal: | Polyolefin |
| Productfamillie: | EtherNet / IP Double-ended Cordset |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP20 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP20 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded Bare Copper |
| Codering, zijde 2: | RJ45 |
| Codering: | RJ45 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 20 °C - + 75 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 20 °C - + 75 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | ‐25°C to +80°C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Gold plating in contact area |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Gold plating in contact area |
| Kabeltype: | 2P Cat5e SF/UTP PE/PVC/PUR CABLE |
| Kabellengte: | 1 m |
| Materiaal kabelmantel: | Special compound Polyurethane based (UL 758 & UL 1581) |
| Kleur kabelmantel: | Teal similarly RAL5021 |
| Kabeldiameter D: | 6.3 mm |
| Kabeleigenschappen: | Min. 2 million cycles |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.15 mm |
| Behuizingsmateriaal, zijde 2: | Copper alloy PC - Polycarbonate, UL 94V-2 rated |
| Behuizingsmateriaal: | Copper alloy PC - Polycarbonate, UL 94V-2 rated |
| Artikelomschrijving: | EIP 100Mbps RJ45-RJ45 2P24 1m |
| Lange omschrijving (#1): | ETHERNET/IP Cat5e 100 Mbps Fast Ethernet Double-Ended Cordset: Male straight black RJ45 to male straight black RJ45, shielded, PUR teal cable, 4-wires. |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT2/IEC 60332‐1 |
| Uniek Nr.: | autE5JSJSE60250100 |