ETHERNET/IP Cat5e 100 Mbps Fast Ethernet Dubbelzijdige Kabelset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EIP 100Mbps RJ45-RJ45 2P24 10m
Fabrikantnummer:
E5JSJSE60251000
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ETHERNET/IP Cat5e 100 Mbps Fast Ethernet Dubbelzijdige Kabelset is ontworpen voor snelle en betrouwbare netwerken. Deze kabelset heeft mannelijke rechte zwarte RJ45-connectoren aan beide uiteinden, wat een veilige verbinding voor uw Ethernet-behoeften garandeert. De afgeschermde, PUR teal kabel heeft 4 draden en een diameter van 6,3 mm, wat zorgt voor robuuste signaalbescherming en duurzaamheid. Deze kabelset is geschikt voor spanningen tot 30 V wisselstroom / 42 V gelijkstroom en kan gegevensoverdrachtsnelheden tot 100 Mbps aan, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan toepassingen. Het werkt effectief binnen een temperatuurbereik van -20°C tot +75°C en is RoHS-compliant.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 4 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Artikelnummer (#1): | E5JSJSE6025 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingstype: | Foil + Braid(s) |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC / 42 V DC |
| UL-kabeltype: | AWM Style 22260 |
| Draadisolatiemateriaal: | Polyolefin |
| Productfamillie: | EtherNet / IP Double-ended Cordset |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP20 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP20 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded Bare Copper |
| Codering, zijde 2: | RJ45 |
| Codering: | RJ45 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 20 °C - + 75 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 20 °C - + 75 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | ‐25°C to +80°C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Gold plating in contact area |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Gold plating in contact area |
| Kabeltype: | 2P Cat5e SF/UTP PE/PVC/PUR CABLE |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | Special compound Polyurethane based (UL 758 & UL 1581) |
| Kleur kabelmantel: | Teal similarly RAL5021 |
| Kabeldiameter D: | 6.3 mm |
| Kabeleigenschappen: | Min. 2 million cycles |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.15 mm |
| Behuizingsmateriaal, zijde 2: | Copper alloy PC - Polycarbonate, UL 94V-2 rated |
| Behuizingsmateriaal: | Copper alloy PC - Polycarbonate, UL 94V-2 rated |
| Artikelomschrijving: | EIP 100Mbps RJ45-RJ45 2P24 10m |
| Lange omschrijving (#1): | ETHERNET/IP Cat5e 100 Mbps Fast Ethernet Double-Ended Cordset: Male straight black RJ45 to male straight black RJ45, shielded, PUR teal cable, 4-wires. |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT2/IEC 60332‐1 |
| Uniek Nr.: | autE5JSJSE60251000 |