ETHERNET/IP Cat5e 100 Mbps Fast Ethernet Dubbelzijdig Aansluitsnoer
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EIP 100Mbps M12-RJ45 2P24 10m
Fabrikantnummer:
E5MSJSE60251000
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het ETHERNET/IP Cat5e 100 Mbps Fast Ethernet Dubbelzijdig Aansluitsnoer is ontworpen voor hogesnelheidsgegevensoverdracht in industriële omgevingen. Het beschikt over een recht mannelijke D-gecodeerde zwarte M12-connector aan de ene kant en een rechte mannelijke zwarte RJ45-connector aan de andere kant. Het aansluitsnoer is afgeschermd om elektromagnetische interferentie te verminderen en stabiele gegevensoverdrachtssnelheden te garanderen. Het bestaat uit 4 draden en maakt gebruik van een duurzame PUR-tealkabel, die bestand is tegen mechanische stress en omgevingsfactoren. Het aansluitsnoer is geschikt voor Fast Ethernet gegevensoverdracht tot 100 Mbps en is ideaal voor robuuste industriële communicatie toepassingen. Dit product biedt veelzijdigheid in verschillende industriële en technische scenario's die betrouwbare, hogesnelheidsverbindingen vereisen. Het aansluitsnoer is verkrijgbaar in verschillende lengtes, waaronder 1m, 5m en 10m, om aan diverse verbindingsbehoeften te voldoen. De M12-connector voldoet aan IEC 61076-2-101 normen en biedt IP65 en IP67 bescherming, mits correct gemonteerd en vergrendeld.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 4 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 8 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Artikelnummer (#1): | E5MSJSE6025 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingstype: | Foil + Braid(s) |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC / 42 V DC |
| UL-kabeltype: | AWM Style 22260 |
| Draadisolatiemateriaal: | Polyolefin |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | EtherNet / IP Double-ended Cordset |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP20 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded Bare Copper |
| Codering, zijde 2: | RJ45 |
| Codering: | D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PUR |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 20 °C - + 75 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | ‐25°C to +80°C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Gold plating in contact area |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabeltype: | 2P Cat5e SF/UTP PE/PVC/PUR CABLE |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | Special compound Polyurethane based (UL 758 & UL 1581) |
| Kleur kabelmantel: | Teal similarly RAL5021 |
| Kabeldiameter D: | 6.3 mm |
| Kabeleigenschappen: | Min. 2 million cycles |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.15 mm |
| Behuizingsmateriaal, zijde 2: | Copper alloy PC - Polycarbonate, UL 94V-2 rated |
| Artikelomschrijving: | EIP 100Mbps M12-RJ45 2P24 10m |
| Vormdeelmateriaal: | PUR |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | ETHERNET/IP Cat5e 100 Mbps Fast Ethernet Double-Ended Cordset: Male straight D-coded black M12 standard to male straight black RJ45, shielded, PUR teal cable, 4-wires. |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT2/IEC 60332‐1 |
| Uniek Nr.: | autE5MSJSE60251000 |