ETHERNET/IP Cat5e 100 Mbps Fast Ethernet Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EIP 100Mbps RJ45-RJ45 2P24 5m
Fabrikantnummer:
E5JSJSE60250500
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ETHERNET/IP Cat5e 100 Mbps Fast Ethernet Double-Ended Cordset is een betrouwbare oplossing voor hoge-snelheid dataoverdracht. Uitgerust met een mannetje rechte zwarte RJ45-connector aan beide uiteinden, is deze cordset geschikt voor diverse industriële en netwerktoepassingen. De cordset is afgeschermd om signaalintegriteit te garanderen en elektromagnetische interferentie te verminderen. Hij beschikt over een duurzame PUR (polyurethaan) teal kabel met 4 draden, ontworpen om bestand te zijn tegen zware omgevingen. Elke connector zorgt voor veilige en stabiele verbindingen, waardoor het ideaal is voor zowel vaste als flexibele installaties. Gespecificeerd voor 100 Mbps Fast Ethernet, ondersteunt het efficiënte gegevensoverdracht en behoudt het een compacte en robuuste vormfactor.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 4 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Artikelnummer (#1): | E5JSJSE6025 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingstype: | Foil + Braid(s) |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC / 42 V DC |
| UL-kabeltype: | AWM Style 22260 |
| Draadisolatiemateriaal: | Polyolefin |
| Productfamillie: | EtherNet / IP Double-ended Cordset |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP20 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP20 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded Bare Copper |
| Codering, zijde 2: | RJ45 |
| Codering: | RJ45 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 20 °C - + 75 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 20 °C - + 75 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | ‐25°C to +80°C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Gold plating in contact area |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Gold plating in contact area |
| Kabeltype: | 2P Cat5e SF/UTP PE/PVC/PUR CABLE |
| Kabellengte: | 5 m |
| Materiaal kabelmantel: | Special compound Polyurethane based (UL 758 & UL 1581) |
| Kleur kabelmantel: | Teal similarly RAL5021 |
| Kabeldiameter D: | 6.3 mm |
| Kabeleigenschappen: | Min. 2 million cycles |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.15 mm |
| Behuizingsmateriaal, zijde 2: | Copper alloy PC - Polycarbonate, UL 94V-2 rated |
| Behuizingsmateriaal: | Copper alloy PC - Polycarbonate, UL 94V-2 rated |
| Artikelomschrijving: | EIP 100Mbps RJ45-RJ45 2P24 5m |
| Lange omschrijving (#1): | ETHERNET/IP Cat5e 100 Mbps Fast Ethernet Double-Ended Cordset: Male straight black RJ45 to male straight black RJ45, shielded, PUR teal cable, 4-wires. |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT2/IEC 60332‐1 |
| Uniek Nr.: | autE5JSJSE60250500 |