ETHERNET/IP Cat5e 100 Mbps Fast Ethernet Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EIP 100Mbps M12-M12 2P24 1m
Fabrikantnummer:
E5MSMSE60250100
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
ETHERNET/IP Cat5e 100 Mbps Fast Ethernet Double-Ended Cordset combineert robuust ontwerp met hoge prestaties. Voorzien van mannelijke rechte D-gecodeerde zwarte M12 standaard connectors aan beide uiteinden, is deze cordset afgeschermd en uitgerust met een duurzame PUR teal kabel die 4 draden bevat. Ideaal voor efficiënte datatransmissie tot 100Mbit/s, ondersteunt het een spanningswaarde van 50 V AC / 60 V DC. De cordset zorgt voor hoge betrouwbaarheid met een contactweerstand ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand ˃ 10^9 Ohm, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen binnen een temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C. De connectors voldoen aan IP65 en IP67 beschermingsklassen dankzij de hoogwaardige materialen zoals CuSn en Cu/Au die voor de contacten worden gebruikt, en garanderen daarmee duurzaamheid en prestaties in zware omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 4 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Artikelnummer (#1): | E5MSMSE6025 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingstype: | Foil + Braid(s) |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | CuZn, tin-plated |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| UL-kabeltype: | AWM Style 22260 |
| Draadisolatiemateriaal: | Polyolefin |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | EtherNet / IP Double-ended Cordset |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded Bare Copper |
| Codering, zijde 2: | D |
| Codering: | D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PUR |
| Materiaal contacthouder (#1): | PUR |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | ‐25°C to +80°C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabeltype: | 2P Cat5e SF/UTP PE/PVC/PUR CABLE |
| Kabellengte: | 1 m |
| Materiaal kabelmantel: | Special compound Polyurethane based (UL 758 & UL 1581) |
| Kleur kabelmantel: | Teal similarly RAL5021 |
| Kabeldiameter D: | 6.3 mm |
| Kabeleigenschappen: | Min. 2 million cycles |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Screw |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.15 mm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | EIP 100Mbps M12-M12 2P24 1m |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PUR |
| Vormdeelmateriaal: | PUR |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | ETHERNET/IP Cat5e 100 Mbps Fast Ethernet Double-Ended Cordset: Male straight D-coded black M12 standard to male straight D-coded black M12 standard, shielded, PUR teal cable, 4-wires. |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT2/IEC 60332‐1 |
| Uniek Nr.: | autE5MSMSE60250100 |