Dust Cap for Plug Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXEB5080
Fabrikantnummer:
PXEB5080
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Downloads
Specificaties
| Materiaalafwerking: | Matt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +80°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -50°C |
| Functie: | Accessory |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Kleur behuizing: | Dark Grey |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type koppeling: | Screw |
| Diameter over koppelring (mm): | 30mm |
| RoHS-conform: | |
| Uniek Nr.: | blgPXEB5080 |