Dubbele Sensor/Actuator Kabelset
€ 68,97
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSTS 8-RKWTS 8-391/5 M
Fabrikantnummer:
934705019
EAN:
04001088003903
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De Dubbele Sensor/Actuator Kabelset is ontworpen voor industriële connectiviteitsoplossingen en beschikt over een mannelijke rechte A-gecodeerde oranje 8-pins M12 standaard connector, gekoppeld aan een vrouwelijke hoekige tegenhanger. De afgeschermde constructie zorgt voor hoge signaalintegriteit, met ondersteuning voor 30 V AC/DC en stroom tot 2 A. Verpakt in een duurzame, zwarte PUR-kabel met een geleiderdiameter van 0,25 mm², is deze kabelset ideaal voor stevige omgevingen. De connectoren bieden een robuuste IP65, IP67, IP68 en IP69K classificatie, wat betrouwbare werking onder verschillende omstandigheden verzekert. Met brandveiligheidsklassen UL 94 HB en UL 94 V-2 biedt het veiligheidsnaleving en milieuvastheid. Perfect voor automatiseringsapparatuur die een veilige en efficiënte data- en krachttransmissie vereist, bieden de hoge flexibiliteit en robuuste ontwerp een langdurige prestatie.
Downloads
Specificaties
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 2: | green |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 04, zijde 2: | yellow |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 05, zijde 2: | grey |
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 06, zijde 2: | pink |
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 07, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Draad kleur 08, zijde 2: | red |
| Draad kleur 01, zijde 2: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 8 |
| Aantal draden: | 8 (4x2) |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM, green |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Algemene afscherming (kabel): | Mesh wire |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934705019 |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | Housing: GD-Zn, nickel-plated; Sleeve: CuZn, tin-plated |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 2 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Codering: | A |
| Codering, zijde 2: | A |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Kabelnummer: | 391 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Kabeldiameter D: | ø 7.0 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.17 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSTS 8-RKWTS 8-391/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor/Actuator Double-Ended Cordset: Male straight A-coded orange 8-pin M12 Standard connector to female angled A-coded orange 8-pin M12 Standard connector, shielded, 30 V AC/DC, 2 A; PUR black cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | Orange |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Orange |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 V-2 |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Uniek Nr.: | aut934705019 |