DeviceNet Power Supply Cable, 7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 114,14
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0905 203 301/20 M
Fabrikantnummer:
9997
EAN:
04001088074163
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De DeviceNet Power Supply Cable, 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare en efficiënte stroomaansluitingen. Voorzien van een vrouwelijke recht 3-polige (2+PE) configuratie, ondersteunt deze connector een spanningsklasse van 63 V en een stroomklasse van 12 A. De zwarte behuizing en duurzame PUR zwarte kabel met een geleidermaat van 1.00 mm² zorgen voor langdurige prestaties. Ontworpen voor toepassingen die een constante stroomvoorziening en betrouwbare verbindingen vereisen, is deze cordset ideaal voor industriële en automatiseringsomgevingen waar robuuste en consistente stroomlevering cruciaal is.
Downloads
Specificaties
| Verpakkingseenheid: | 100 pieces 934-386-100: individual packaging in poly bag, 100 934-386-106: individual packaging in poly bag, 100 934-386-206: cable socket mounted, central screw enclosed |
|---|---|
| Nominale spanning (Waarde 2): | 240 |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal geleiders: | 3 |
| Bedrijfsspanning: | ≤ 50V AC / 60V DC |
| Oliebestendigheid: | |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Oppervlak: | Black |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Nominale stroom In: | 9 A |
| Nominale spanning: | 63 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Materiaal buitenmantel: | PUR |
| Kleur contacthouder: | black |
| Centrale schroef: | V2A |
| Kabelnummer: | 203 |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 1 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -5 °C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -5 °C to +60°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 6.5 mm |
| Kabeleigenschappen: | Continuous Flex cable; Resistances against, Oil, Grease ,Coolant, Tear, Vibration, UV, and Abrasion |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut [internal threaded] |
| Bevestigingsmateriaal: | PA |
| 3-polig: | 3 - Pin |
| Lange omschrijving (#1): | 0905 203 301 - DeviceNet Power Supply Cable, 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female straight, 3-pin(2+PE), black body, 63 V, 12 A; PUR black cable, 1.00 mm² |
| Halogeenvrij: | |
| Behuizingsmateriaal: | TPU |
| Behuizingsmateriaal / Vormdeel: | TPU |
| Artikelomschrijving: | 0905 203 301/20 M |
| Isolatieweerstand: | 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.2 mm |
| Ontvlambaarheid: | housing / contact holder / pressure screw : UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-265-2-1, EN 50265-2-1, IEC 60332-1 |
| Vrouwelijk: | female connector |
| Contactmateriaal – Oppervlakteverfijning: | CuZn, nickel layer and gold-plated |
| Contactmateriaal: | CuZn |
| Contactweerstand: | 10 mOhm |
| Contactcoating: | Ag/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut9997 |