DX1119 Series Prominent Profile Black Anodised Aluminium Bezel Yellow LED
€ 4,14
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
DX1119/YL
Fabrikantnummer:
DX1119/YL
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Downloads
Specificaties
| Profiel indicator: | Prominent Profile |
|---|---|
| Materiaal behuizing: | Aluminium Black Anodised |
| Stroom (max.): | 0.02A |
| Diameter: | 7.6mm |
| Functie: | LED Indicator |
| Verlichtingskleur: | Yellow |
| Verlichtingsvorm: | Dot |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | No Resistor |
| Spanning (max.): | 2V |
| Uniek Nr.: | blgDX1119/YL |