DX1118 Series Prominent Profile Chrome Plated Brass Bezel Green LED
€ 5,07
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
DX1118/GN
Fabrikantnummer:
DX1118/GN
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
20
Downloads
Specificaties
| Profiel indicator: | Prominent Profile |
|---|---|
| Materiaal behuizing: | Brass - Chrome Plated |
| Stroom (max.): | 0.03A |
| Diameter: | 7.6mm |
| Functie: | LED Indicator |
| Verlichtingskleur: | Green |
| Verlichtingsvorm: | Dot |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | No Resistor |
| Spanning (max.): | 2.1V |
| Uniek Nr.: | blgDX1118/GN |