DX1117 Series Recessed Profile Black Anodised Aluminium Bezel Blue LED
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
DX1117/BL
Fabrikantnummer:
DX1117/BL
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Profiel indicator: | Recessed Profile |
|---|---|
| Materiaal behuizing: | Aluminium Black Anodised |
| Stroom (max.): | 0.03A |
| Diameter: | 7.6mm |
| Functie: | LED Indicator |
| Verlichtingskleur: | Blue |
| Verlichtingsvorm: | Dot |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | No Resistor |
| Spanning (max.): | 3.8V |
| Uniek Nr.: | blgDX1117/BL |