DX1091 Series Recessed Profile Anodised Aluminium Bezel IP66 Sealed Red/Green Dual Colour LED
€ 13,70
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
DX1091/D1
Fabrikantnummer:
DX1091/D1
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
13
Downloads
Specificaties
| IP-classificatie: | IP66 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Schroefdraadmaat: | 0.312 inch x 32TPI |
| Profiel indicator: | Recessed Profile |
| Materiaal behuizing: | Aluminium Clear Anodised |
| Stroom (max.): | 0.03A |
| Diameter: | 10.3mm |
| Functie: | LED Indicator |
| Verlichtingskleur: | Red/Green |
| Verlichtingsvorm: | Dot |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | No Resistor |
| Spanning (max.): | 2.2V |
| Uniek Nr.: | blgDX1091/D1 |