DX1091 Series Recessed Profile Anodised Aluminium Bezel IP66 Sealed Blue LED
€ 15,88
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
DX1091/BL
Fabrikantnummer:
DX1091/BL
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Downloads
Specificaties
| IP-classificatie: | IP66 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +80°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Schroefdraadmaat: | 0.312 inch x 32TPI |
| Profiel indicator: | Recessed Profile |
| Materiaal behuizing: | Aluminium Clear Anodised |
| Stroom (max.): | 0.03A |
| Diameter: | 10.3mm |
| Functie: | LED Indicator |
| Verlichtingskleur: | Blue |
| Verlichtingsvorm: | Dot |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | No Resistor |
| Spanning (max.): | 3.5V |
| Uniek Nr.: | blgDX1091/BL |