DX0998 Series Recessed Profile Chrome Plated Brass Bezel Red/Green/Amber Tri-Colour LED
€ 8,67
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
DX0998/TR
Fabrikantnummer:
DX0998/TR
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Schroefdraadmaat: | 0.312 inch x 32TPI |
| Profiel indicator: | Recessed Profile |
| Materiaal behuizing: | Brass - Chrome Plated |
| Stroom (max.): | 0.03A |
| Diameter: | 10.3mm |
| Functie: | LED Indicator |
| Verlichtingskleur: | Red/Green/Amber |
| Verlichtingsvorm: | Dot |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | No Resistor |
| Spanning (max.): | 2.4V |
| Uniek Nr.: | blgDX0998/TR |