DX0508 Series IP67 Sealed Flush Panel Profile 12V DC Green LED Flying Leads
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
DX0508/GN/12
Fabrikantnummer:
DX0508/GN/12
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| IP-classificatie: | IP67 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +80°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Schroefdraadmaat: | M12 x 1.25-6G |
| Profiel indicator: | Flush Panel Profile |
| Materiaal behuizing: | SS 304 |
| Stroom (max.): | 0.025A |
| Functie: | LED Indicator |
| Verlichtingskleur: | Green |
| Verlichtingsvorm: | Dot |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | 12V |
| Spanning (max.): | 2.2V |
| Uniek Nr.: | blgDX0508/GN/12 |