DX0507 Series IP67 Sealed Proud Of Panel Profile 12V DC Yellow LED Flying Leads
€ 41,09
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
DX0507/YL/12
Fabrikantnummer:
DX0507/YL/12
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
13
Downloads
Specificaties
| IP-classificatie: | IP67 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +80°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Schroefdraadmaat: | M12 x 1.25-6G |
| Profiel indicator: | Proud Of Panel Profile |
| Materiaal behuizing: | SS 304 |
| Stroom (max.): | 0.03A |
| Functie: | LED Indicator |
| Verlichtingskleur: | Yellow |
| Verlichtingsvorm: | Dot |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | 12V |
| Spanning (max.): | 2V |
| Uniek Nr.: | blgDX0507/YL/12 |