DX0505 Series IP67 Sealed Proud Of Panel Profile 24V DC Blue LED 2.8 Series Tab/Solder Tag Termination
€ 31,74
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
DX0505/BL/24
Fabrikantnummer:
DX0505/BL/24
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
4
Downloads
Specificaties
| IP-classificatie: | IP67 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +80°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| RoHS-conform: | |
| Schroefdraadmaat: | M12 x 1.25-6G |
| Profiel indicator: | Proud Of Panel Profile |
| Materiaal behuizing: | SS 304 |
| Stroom (max.): | 0.025A |
| Functie: | LED Indicator |
| Verlichtingskleur: | Blue |
| Verlichtingsvorm: | Dot |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | 24V |
| Spanning (max.): | 3.8V |
| Uniek Nr.: | blgDX0505/BL/24 |