DOMED SECURITY SWITCH
€ 24,89
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MP0037/3
Fabrikantnummer:
MP0037/3
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
4
Downloads
Specificaties
| Schakelprofiel: | Domed Profile |
|---|---|
| Schroefdraadmaat: | 0.747 inch x 26TPI |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Materiaal behuizing: | SS 304 |
| Stroom (max.): | 1A |
| Diameter: | 21.5mm |
| Functie: | Momentary Action |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Spanning (max.): | 50V |
| Uniek Nr.: | blgMP0037/3 |