DIN Ventielconnector, Formaat A, Receptacle, 2+Grond
€ 3,31
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GSP 213-S
Fabrikantnummer:
931298003
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De DIN Ventielconnector, Formaat A, is een robuust en betrouwbaar onderdeel voor industriële toepassingen. Met een circulair ontwerp en centrale schroefbevestiging biedt deze connector een veilige interface met soldeercontacten. Hij kan 400 V AC/DC en een stroomsterkte van 16 A aan. De connector heeft een duurzame zwarte behuizing van PA GF-materiaal met een brandbaarheidsklasse UL 94 HB. Hij ondersteunt twee pinnen plus aarding (2+PE), wat hem geschikt maakt voor verschillende elektrische opstellingen.
Deze connector is vooral nuttig in situaties waarin een stevige en duurzame elektrische verbinding cruciaal is, zoals in automatisering of zware industriële omgevingen. Hij is ontworpen zonder afscherming en biedt een IP65-beschermingsclassificatie bij juiste montage. De connector zorgt voor uitstekende isolatieweerstand en lage contactweerstand, wat de prestaties en veiligheid verbetert.
Ideaal voor gebruik waar betrouwbaarheid in omgevingen met hoge temperaturen vereist is, kan de DIN Ventielconnector werken tussen -40 °C en +125 °C. De schroefdraad en soldeeraansluiting maken hem veelzijdig voor diverse toepassingen, waarbij hij voldoet aan de ontwerpstandaarden van DIN EN 175301-803-A en ISO 4400.
Deze connector is vooral nuttig in situaties waarin een stevige en duurzame elektrische verbinding cruciaal is, zoals in automatisering of zware industriële omgevingen. Hij is ontworpen zonder afscherming en biedt een IP65-beschermingsclassificatie bij juiste montage. De connector zorgt voor uitstekende isolatieweerstand en lage contactweerstand, wat de prestaties en veiligheid verbetert.
Ideaal voor gebruik waar betrouwbaarheid in omgevingen met hoge temperaturen vereist is, kan de DIN Ventielconnector werken tussen -40 °C en +125 °C. De schroefdraad en soldeeraansluiting maken hem veelzijdig voor diverse toepassingen, waarbij hij voldoet aan de ontwerpstandaarden van DIN EN 175301-803-A en ISO 4400.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GSP |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 931298003 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | Solder |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connector subtype: | Circular receptacle with connection thread and solder contacts |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleiderdoorsnede: | 0.08 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelwartel: | PG 13.5 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | GSP - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Male, 18mm, Black housing, 2+Ground (Protective Earth). solder contacts, 400 V AC/DC, 16A, PG 13.5 Treaded Sleeve |
| Artikelomschrijving: | GSP 213-S |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | black |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir931298003 |