Circulaire Veld Aansluitbare Voedingsconnector (CA-serie)
€ 9,38
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
CA 6 LS
Fabrikantnummer:
934126100
EAN:
04002044182106
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De Circulaire Veld Aansluitbare Voedingsconnector (CA-serie) biedt een betrouwbare en duurzame verbindingsoplossing voor diverse toepassingen. Deze mannelijke, rechte, 7-pins (6+PE) connector is ontworpen voor eenvoudige en efficiënte veldmontage. Het werkt op een spanning van 230 V AC/DC en ondersteunt stromen tot 10 A. Met geïntegreerde trekontlasting zorgt het voor veilige en stabiele aansluitingen, waardoor slijtage aan kabels wordt verminderd. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn voor contactbasis en PA 66 GF voor de contactdrager, garandeert het langdurige prestaties in veeleisende omgevingen. De connector heeft ook IP66- en IP67-beschermingsklassen, waardoor hij geschikt is voor gebruik in zware omstandigheden. Het past op kabels met diameters variërend van 6mm tot 12mm, met verstelbare pakkingen voor optimale compatibiliteit. Ideaal voor gebruik in industriële automatisering, stroomverdelingssystemen en andere elektrische installaties, voldoet deze connector aan de DIN EN 61984 (VDE 0627) normen en wordt geleverd met UL- en VDE-goedkeuringen. Let op: Zorg ervoor dat u niet onder belasting aansluit of loskoppelt.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr. 2745 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP66, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP66, IP67 |
| Productsubfamilie: | CA-Series |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934126100 |
| Bedrijfsspanning: | 230V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 7(6+PE) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Nominale stroom*: | 10 A (0.75 mm²) |
| UL-bestandsnummer, Materiaal behuizing: | E41871 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal kabelwartel: | E41871 |
| UL-bestand: | E95522, Series CA 3 |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Type aansluiting: | solder |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -40°C to +90°C |
| Geschikte kabels: | Ø6 mm to Ø12 mm, Gasket Ø9 mm for cables with Ø6 - 9 mm, Gasket Ø12 mm for cables with Ø9 - 12 mm |
| Trekontlasting: | clamping cage |
| Afscherming: | Unshielded |
| Nominale spanning: | 250V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | 934-127-100 CA 6 LD (field attachable, straight), 934-131-100 CA 6 W LD (field attachable, angled), 932-325-100 CA 6 GD (receptacle, straight) |
| Lange omschrijving (#1): | Circular Field Attachable Power Connector (CA Series): Male, straight, 7-pin(6+PE), integrated strain relief, 230 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | CA 6 LS |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleiderdoorsnede: | max. 0.75 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA 66 |
| Kabelwartel: | TR22 |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C, notice derating |
| Contactcoating: | Cu/Ag |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 |
| Behuizingskleur: | black |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (bevestiging): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | TR22: min. 250 Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Klantspecifiek product: | |
| Accessoires apart te bestellen: | CA00 SD 1: 831-530-400, cap |
| Uniek Nr.: | hir934126100 |