Capacitive switch, 25 mm, Normally Open ,Aluminium ,Black Anodised ,Green & Red LED ,12 VDC
€ 101,28
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MC25MOBGR
Fabrikantnummer:
MC25MOBGR
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Schakeltype: | Momentary |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -25°C |
| Kabellengte: | 300mm |
| Stroom (max.): | 0.015A |
| Functie: | Normally Open |
| Verlichtingskleur: | Green & Red |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +55°C |
| Spanning (max.): | 12V |
| Uniek Nr.: | blgMC25MOBGR |