Capacitive switch, 22 mm, Normally Open ,Stainless Steel ,Natural ,Green LED ,12 VDC
€ 69,42
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MC22LOSGN
Fabrikantnummer:
MC22LOSGN
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
30
Downloads
Specificaties
| Schakeltype: | Latching |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -25°C |
| Kabellengte: | 300mm |
| Stroom (max.): | 0.015A |
| Functie: | Normally Open |
| Verlichtingskleur: | Green |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +55°C |
| Spanning (max.): | 12V |
| Uniek Nr.: | blgMC22LOSGN |