Capacitive switch, 22 mm, Normally Closed ,Aluminium ,Red Anodised ,Red LED ,12 VDC
€ 70,55
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MC22MCRRD
Fabrikantnummer:
MC22MCRRD
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
30
Downloads
Specificaties
| Schakeltype: | Momentary |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -25°C |
| Kabellengte: | 300mm |
| Stroom (max.): | 0.015A |
| Functie: | Normally Closed |
| Verlichtingskleur: | Red |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +55°C |
| Spanning (max.): | 12V |
| Uniek Nr.: | blgMC22MCRRD |