Cable PX0844 Series Sealed A Socket Front of Panel to Standard B Plug 0.5M Cable
€ 59,95
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0844/A/0M50/B
Fabrikantnummer:
PX0844/A/0M50/B
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | 0°C |
| Aantal contacten: | 4 Contacts |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Functie: | Front Panel Mount Connector |
| Materiaal behuizing: | Polyester (PE) - Glass Filled |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Kabellengte: | 0.5m |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 1A |
| Type datakabel: | USB Sealed A Socket to Standard B Plug |
| Diameter over koppelring (mm): | 38.1mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Spanning (max.): | 30V |
| Uniek Nr.: | blgPX0844/A/0M50/B |