CRIMP PIN 5A
€ 12,63
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
SA3348
Fabrikantnummer:
SA3348
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, VDE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Aantal contacten: | 10 Contacts |
| Type contact: | Plug Contact |
| Stroom (max.): | 5A |
| Functie: | Accessory |
| Spanning (max.): | 125V |
| Uniek Nr.: | blgSA3348 |