CHASSIS CAP
€ 49,66
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXM6083
Fabrikantnummer:
PXM6083
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Specificaties
| Keurmerken: | UL, VDE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Materiaal behuizing: | Brass |
| Type behuizingsmateriaal: | Metal Body |
| Type koppeling: | Push-Twist |
| Diameter over koppelring (mm): | 32mm |
| Functie: | Accessory |
| IP-classificatie: | IP66, IP68, IP69K |
| Uniek Nr.: | blgPXM6083 |