CANopen / DeviceNet, draadset, enkelzijdig
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 614 104/2.5M
Fabrikantnummer:
900016403
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De CANopen / DeviceNet, draadset, enkelzijdig, is een hoogwaardige connectiviteitsoplossing ontworpen voor robuuste datatransmissie in industriële omgevingen. Deze draadset beschikt over een M12 standaardmale connector met een recht design en biedt ondersteuning voor 5 polen. Ingepakt in een grijze PVC-kabel garandeert het betrouwbare prestaties met hoge duurzaamheid. De kabel is geclassificeerd als DeviceNet THIN, wat flexibiliteit en stevigheid biedt voor diverse toepassingen.
De draadset biedt meerdere voordelen, waaronder een hoge IP65/IP67 beschermingsgraad, waardoor het ideaal is voor zware omstandigheden. Het is vervaardigd met superieure materialen zoals CuSn voor de contactbasis en een CuZn vernikkelde aansluiting, wat de prestaties en levensduur verbetert. De grijze TPU-gegoten behuizing en PVC-kabelmantel dragen verder bij aan de uitstekende weerstand tegen mechanische impact, verwering en chemicaliën.
Geschikt voor CANopen- en DeviceNet-communicatiesystemen, deze draadset verzendt effectief gegevens in diverse industriële automatiseringsapplicaties. Het kan worden gebruikt in omgevingen met temperaturen tussen -40 °C en +90 °C, wat zijn aanpassingsvermogen en betrouwbare prestaties aantoont.
De draadset biedt meerdere voordelen, waaronder een hoge IP65/IP67 beschermingsgraad, waardoor het ideaal is voor zware omstandigheden. Het is vervaardigd met superieure materialen zoals CuSn voor de contactbasis en een CuZn vernikkelde aansluiting, wat de prestaties en levensduur verbetert. De grijze TPU-gegoten behuizing en PVC-kabelmantel dragen verder bij aan de uitstekende weerstand tegen mechanische impact, verwering en chemicaliën.
Geschikt voor CANopen- en DeviceNet-communicatiesystemen, deze draadset verzendt effectief gegevens in diverse industriële automatiseringsapplicaties. Het kan worden gebruikt in omgevingen met temperaturen tussen -40 °C en +90 °C, wat zijn aanpassingsvermogen en betrouwbare prestaties aantoont.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | grey |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 7 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Braid, TC, 65% Coverage |
| Oliebestendigheid: | |
| Aantal draden: | 2 Pair + Drain |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | UL AWM 20201, CSA AWM I/II A/B |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Power, Data-PE |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabeltype: | 104 |
| Kabelnummer: | 614 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 20 to + 60°C (60°C UL) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 7.11 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mechanical Resistances, Abrasion, Impact, Weathering; Chemical Resistances to Oils, Acids, Alkalis |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw with external threads |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet, Cordset, single ended: M12 Standard, Male, Straight, 5 pole, with cable type, Grey, PVC, DeviceNet THIN |
| Artikelomschrijving: | 0935 614 104/2.5M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Power Ø1.80 mm, Data Ø2.00 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4, IEC 60332-1-2 |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Uniek Nr.: | aut900016403 |