CANopen / DeviceNet, Kabelset, dubbelzijdig
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 614 103/10M-Y
Fabrikantnummer:
910000481
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De CANopen / DeviceNet Kabelset is een hoogwaardige dubbelzijdige verbindingsoplossing ontworpen voor robuuste industriële toepassingen. Met M12 Standaard connectoren in een rechte configuratie bevat deze kabelset een male naar female 5 polige opstelling. De kabel is gemaakt van grijs PVC, wat zowel flexibiliteit als duurzaamheid garandeert, waardoor het ideaal is voor diverse omgevingen. Nominaal voor 250V en in staat spanningspieken tot 4.0 kV te weerstaan, biedt deze kabelset betrouwbare prestaties onder veeleisende omstandigheden. Bovendien biedt de kabelset hoge weerstand tegen oliën, zuren, logen, mechanische slijtage en weersomstandigheden. Het bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot +90°C en de naleving van IP65 en IP67 beschermingsnormen maken het geschikt voor gebruik buitenshuis en in industriële omgevingen. De kabelset ondersteunt zowel CANopen als DeviceNet dataoverdracht, wat zorgt voor efficiënte en betrouwbare data connectiviteit.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | |
|---|---|
| Aantal draden: | 2 Pair + Drain |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Algemene afscherming (kabel): | Braid, TC, 65% Coverage |
| Verpakkingseenheid: | 100 pieces |
| Opmerking, zijde 2: | Do not connect or disconnect under load. |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V |
| UL-kabeltype: | UL AWM 20201, CSA AWM I/II A/B |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Power, Data-PE |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | TC - Tinned Copper |
| Geleidergrootte: | max. 1.5 mm² |
| Codering, zijde 2: | A |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 4.8, Fe/Zn B |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn, nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 20 to + 60°C (60°C UL) |
| Accessoires apart te bestellen: | 732-045-001, STASI 3, securing clip |
| 3-polig + PE: | 3 - Pin + PE |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw with external threads |
| Kabeltype: | 103 |
| Kabelnummer: | 614 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kabelwartel: | PG 11 |
| Kabeldiameter D: | Ø 7.11 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mechanical Resistances, Abrasion, Impact, Weathering; Chemical Resistances to Oils, Acids, Alkalis |
| Belden merk: | Lumberg-Automation |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Power Ø1.80 mm, Data Ø2.00 mm |
| Ontvlambaarheid: | housing UL 94 HB; contact holder UL 94 V-0 |
| Afdichtingsmateriaal: | SBR/NBR, cable gland |
| Artikelomschrijving: | 0935 614 103/10M-Y |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Grey |
| Vormdeelkleur: | Grey |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 7 x D |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet, Cordset, double ended: M12 Standard, Male, Straight, 5 pole, to a, M12 Standard, Female, Straight, 5 pole, with cable type, Grey, PVC, DeviceNet-THIN |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG11: (250-375) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4, IEC 60332-1-2 |
| Vrouwelijk: | female connector |
| Aandraaimoment (montageschroef): | BZ 2,9x14: (40-50) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 3: (40-50) Ncm |
| Uniek Nr.: | aut910000481 |