CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset
€ 29,34
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 253 120/2 M
Fabrikantnummer:
5737
EAN:
04001088093263
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
Het CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset is ontworpen om aan strenge gegevensoverdrachtseisen te voldoen. Het beschikt over een M12 standaard mannelijke connector met een recht design en 5 pinnen, A-gecodeerd, wat zorgt voor veilige en stabiele verbindingen. De zwarte behuizing van dit cordset is geschikt voor 50 V AC / 60 V DC en ondersteunt tot 4 A. De aangesloten zwarte PUR-kabel bestaat uit 4 draden, met aparte geleiders voor gegevens en stroom - specifiek 2x0.25 mm² voor gegevens en 2x0.34 mm² voor stroom. Deze configuratie is ideaal voor betrouwbare CANopen en DeviceNet communicatieprotocollen.
Opvallende voordelen van dit cordset zijn de hoge bestendigheid tegen zware omgevingsomstandigheden, aangetoond door de IP65, IP67, IP68 (1 m/24 h), en IP69K beoordelingen. De materiaalkeuze, inclusief CuSn voor contacten en roestvrijstalen bevestigingsmaterialen, biedt uitzonderlijke duurzaamheid en lange termijn prestaties. De polyurethaan (PUR) kabelmantel biedt superieure weerstand tegen chemicaliën, oliën en mechanische stress, wat de levensduur van de kabel ook in zware toepassingen garandeert.
Toepassingen voor dit cordset zijn divers en maken het geschikt voor industriële automatisering, procescontrole en elke omgeving waar betrouwbare gegevens- en stroomoverdracht essentieel zijn. Of het nu wordt gebruikt in vaste installaties of veeleisende flexibele omgevingen, dit cordset behoudt consistente prestaties en integriteit.
Opvallende voordelen van dit cordset zijn de hoge bestendigheid tegen zware omgevingsomstandigheden, aangetoond door de IP65, IP67, IP68 (1 m/24 h), en IP69K beoordelingen. De materiaalkeuze, inclusief CuSn voor contacten en roestvrijstalen bevestigingsmaterialen, biedt uitzonderlijke duurzaamheid en lange termijn prestaties. De polyurethaan (PUR) kabelmantel biedt superieure weerstand tegen chemicaliën, oliën en mechanische stress, wat de levensduur van de kabel ook in zware toepassingen garandeert.
Toepassingen voor dit cordset zijn divers en maken het geschikt voor industriële automatisering, procescontrole en elke omgeving waar betrouwbare gegevens- en stroomoverdracht essentieel zijn. Of het nu wordt gebruikt in vaste installaties of veeleisende flexibele omgevingen, dit cordset behoudt consistente prestaties en integriteit.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 1: | shield |
| Artikelnummer (#1): | 5737 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| Draadisolatiemateriaal: | Data: PE + Power: PE or PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 253 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction acc. CAN-Bus and DeviceNET specification; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; Free of lacquer wett |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset: M12 Standard, male, straight, 5-pin, A-coded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | 0935 253 120/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 8000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Data: ø 2.05 ± 0.10 mm + Power: ø 1.40 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1, CSA FT-1 |
| Kernkleuren: | Data: blue, white + Power: red, black |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Elementafscherming: | Al-PT Foil |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Uniek Nr.: | aut5737 |