CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset
€ 35,57
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 253 106/3 M
Fabrikantnummer:
92496
EAN:
04020841679636
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare datatransmissie en stroomverdeling in industriële omgevingen. Met een M12 Standaard connector is deze cordset vrouwelijk, gehoekt en heeft vijf pinnen met A-codering. De robuuste zwarte behuizing zorgt voor een veilige en duurzame verbinding, beoordeeld op 50 V AC / 60 V DC en in staat om tot 4 A te dragen. De cordset bevat een PUR zwarte kabel met vier draden: twee voor data (2x0,25 mm²) en twee voor voeding (2x0,34 mm²), die flexibiliteit biedt met een minimale buigradius zowel voor vaste als flexibele installaties. De kabel is zeer resistent tegen chemicaliën, olie, microben en heeft een goede koude flexibiliteit, waardoor het geschikt is voor verschillende industriële omgevingen. De connector is ongeblind met een koppelmoer, wat zorgt voor een robuuste en betrouwbare verbinding. De cordset voldoet aan meerdere industriële normen, waaronder IEC 61076-2-101, DIN EN 60664-1, en heeft hoge IP-classificaties (IP65, IP67, IP68, IP69K) wanneer correct gemonteerd.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 1: | shield |
| Artikelnummer (#1): | 92496 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| Draadisolatiemateriaal: | Data: PE + Power: PE or PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 253 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction acc. CAN-Bus and DeviceNET specification; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; Free of lacquer wett |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset: M12 Standard, female, angled, 5-pin, A-coded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | 0935 253 106/3 M |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 8000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Data: ø 2.05 ± 0.10 mm + Power: ø 1.40 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1, CSA FT-1 |
| Kernkleuren: | Data: blue, white + Power: red, black |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Elementafscherming: | Al-PT Foil |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Uniek Nr.: | aut92496 |