CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset
€ 20,29
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 253 106/1 M
Fabrikantnummer:
72440
EAN:
04020841676284
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset is ontworpen voor efficiënte dataoverdracht in industriële omgevingen. Het beschikt over een standaard M12 connector, met een 5-pins vrouwelijke, haakse, A-gecodeerde ontwerp in een robuuste zwarte behuizing. Geschikt voor 50 V AC / 60 V DC en 4 A, zorgt het voor betrouwbare stroom- en data-aansluitingen. De kabelset omvat een 4-aderige PUR zwarte kabel, met 2x0.25 mm² voor data en 2x0.34 mm² voor stroom, en belooft duurzaamheid en weerstand tegen omgevingsstress. Dit product is ideaal voor CANopen en DeviceNet toepassingen en voldoet aan verschillende strenge normen voor bescherming, waaronder IP65, IP67, IP68 en IP69K. Het is ontworpen voor hoge prestaties in zware omstandigheden, met een operationele temperatuur van -40°C tot +80°C.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 1: | shield |
| Artikelnummer (#1): | 72440 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| Draadisolatiemateriaal: | Data: PE + Power: PE or PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 253 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction acc. CAN-Bus and DeviceNET specification; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; Free of lacquer wett |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset: M12 Standard, female, angled, 5-pin, A-coded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | 0935 253 106/1 M |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 8000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Data: ø 2.05 ± 0.10 mm + Power: ø 1.40 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1, CSA FT-1 |
| Kernkleuren: | Data: blue, white + Power: red, black |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Elementafscherming: | Al-PT Foil |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Uniek Nr.: | aut72440 |