CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 253 105/35 M
Fabrikantnummer:
100303
EAN:
04020841713552
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset: M12 Standaard is een veelzijdige connector die geschikt is voor diverse industriële toepassingen. Deze cordset is uitgerust met een vrouwelijke connector met een recht ontwerp, met vijf pinnen, en is A-gecodeerd. Het is ontworpen om spanningen van 50 V AC of 60 V DC en een stroomsterkte van 4 A te verwerken. De cordset wordt geleverd met een duurzame zwarte PUR-kabel, die vier draden bevat: twee voor data (elk 0.25 mm²) en twee voor stroom (elk 0.34 mm²).
Het belangrijkste voordeel van deze cordset is zijn betrouwbare prestaties onder barre omstandigheden, met bedrijfstemperaturen van -40°C tot +80°C. Het robuuste ontwerp zorgt voor een effectieve datatransmissie en stroomlevering, wat het geschikt maakt voor autotechniek en industriële automatiseringssystemen die gebruik maken van CANopen- en DeviceNet-protocollen.
Toepassingen voor dit product omvatten gebruik in fabrieksautomatisering, robotica, en CNC-machines, waar betrouwbare data- en stroomtransmissie cruciaal is. De compatibiliteit met M12 standaard connectoren en naleving van IP65, IP67, IP68 en IP69K beschermingsgraden zorgen ervoor dat het bestand is tegen stof en water in veeleisende omgevingen.
Het belangrijkste voordeel van deze cordset is zijn betrouwbare prestaties onder barre omstandigheden, met bedrijfstemperaturen van -40°C tot +80°C. Het robuuste ontwerp zorgt voor een effectieve datatransmissie en stroomlevering, wat het geschikt maakt voor autotechniek en industriële automatiseringssystemen die gebruik maken van CANopen- en DeviceNet-protocollen.
Toepassingen voor dit product omvatten gebruik in fabrieksautomatisering, robotica, en CNC-machines, waar betrouwbare data- en stroomtransmissie cruciaal is. De compatibiliteit met M12 standaard connectoren en naleving van IP65, IP67, IP68 en IP69K beschermingsgraden zorgen ervoor dat het bestand is tegen stof en water in veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 1: | shield |
| Artikelnummer (#1): | 100303 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| Draadisolatiemateriaal: | Data: PE + Power: PE or PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 253 |
| Kabellengte: | 35 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction acc. CAN-Bus and DeviceNET specification; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; Free of lacquer wett |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset: M12 Standard, female, straight, 5-pin, A-coded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | 0935 253 105/35 M |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 8000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Data: ø 2.05 ± 0.10 mm + Power: ø 1.40 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1, CSA FT-1 |
| Kernkleuren: | Data: blue, white + Power: red, black |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Elementafscherming: | Al-PT Foil |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Uniek Nr.: | aut100303 |