CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset
€ 53,56
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 253 104/5 M
Fabrikantnummer:
10971
EAN:
04020841250200
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset is een hoogwaardige connectoroplossing voor gegevens- en stroomoverdracht. Deze cordset is voorzien van een M12 Standaard male, rechte connector die 5-polig en A-gecodeerd is, en is ontworpen voor robuustheid en betrouwbaarheid. Met een maximale bedrijfsspanning van 50V AC/60V DC en een stroomsterkte van 4A presteert hij uitstekend in verschillende industriële toepassingen. Het product heeft een zwarte PUR-kabel met vier draden, ontworpen om twee gegevenssignalen (2x0,25 mm²) en twee stroomleidingen (2x0,34 mm²) te vervoeren. De cordset is ongeaard en heeft een koppelschroeftype bevestiging, wat zorgt voor veilige verbindingen. De constructiematerialen omvatten TPU-GF voor de contacthouder en een vernikkelde CuZn-bevestigingsmateriaal, waardoor het zeer duurzaam is. De cordset voldoet aan meerdere beschermingsniveaus (IP65, IP67, IP68, IP69K) en is in overeenstemming met milieunormen zoals RoHS en halogeenvrije richtlijnen. Dit maakt het ideaal voor zware omgevingen waar robuustheid en betrouwbaarheid van cruciaal belang zijn.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 1: | shield |
| Artikelnummer (#1): | 10971 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| Draadisolatiemateriaal: | Data: PE + Power: PE or PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 253 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction acc. CAN-Bus and DeviceNET specification; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; Free of lacquer wett |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset: M12 Standard, male, straight, 5-pin, A-coded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | 0935 253 104/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 8000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Data: ø 2.05 ± 0.10 mm + Power: ø 1.40 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1, CSA FT-1 |
| Kernkleuren: | Data: blue, white + Power: red, black |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Elementafscherming: | Al-PT Foil |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Uniek Nr.: | aut10971 |