CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset
€ 24,22
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 253 104/1,5 M
Fabrikantnummer:
42119
EAN:
04020841427688
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset biedt een betrouwbare en efficiënte connectiviteitsoplossing voor uw datatransmissie behoeften. Dit product heeft een M12 standaard, mannelijk, recht, 5-pins, A-gecodeerde connector met een zwart lichaam, geschikt voor 50 V AC / 60 V DC en tot 4 A stroom. De cordset is uitgerust met een robuuste PUR zwarte kabel bestaande uit 4 draden met specifieke data- en stroomconfiguraties: datadraden met 2x0.25 mm² en stroomdraden met 2x0.34 mm², wat zorgt voor stabiele en veilige datatransmissie.
Belangrijke voordelen van deze cordset zijn de hoge duurzaamheid en weerstand tegen zware omgevingsomstandigheden, dankzij de IP65, IP67, IP68 en IP69K beschermingskwalificaties. Het is ook bestand tegen chemicaliën, oliën, microben en biedt goede koude flexibiliteit. De cordset is vrij van PVC en siliconen, waardoor hij milieuvriendelijk is en voldoet aan de RoHS-normen. De sterke verbindingsbetrouwbaarheid wordt ondersteund door een aansluitcyclusclassificatie tot 100 en robuuste Cu/Au-geplateerde contacten.
Ideaal voor diverse industriële toepassingen, deze cordset is bijzonder nuttig in CANopen- en DeviceNet-systemen. Het biedt veilige en stabiele data- en stroomtransmissie in een compact formaat, geschikt voor gebruik in automatisering, controle en datatransmissiesystemen binnen diverse industrieën.
Belangrijke voordelen van deze cordset zijn de hoge duurzaamheid en weerstand tegen zware omgevingsomstandigheden, dankzij de IP65, IP67, IP68 en IP69K beschermingskwalificaties. Het is ook bestand tegen chemicaliën, oliën, microben en biedt goede koude flexibiliteit. De cordset is vrij van PVC en siliconen, waardoor hij milieuvriendelijk is en voldoet aan de RoHS-normen. De sterke verbindingsbetrouwbaarheid wordt ondersteund door een aansluitcyclusclassificatie tot 100 en robuuste Cu/Au-geplateerde contacten.
Ideaal voor diverse industriële toepassingen, deze cordset is bijzonder nuttig in CANopen- en DeviceNet-systemen. Het biedt veilige en stabiele data- en stroomtransmissie in een compact formaat, geschikt voor gebruik in automatisering, controle en datatransmissiesystemen binnen diverse industrieën.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 1: | shield |
| Artikelnummer (#1): | 42119 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| Draadisolatiemateriaal: | Data: PE + Power: PE or PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 253 |
| Kabellengte: | 1.5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction acc. CAN-Bus and DeviceNET specification; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; Free of lacquer wett |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet Data Single-Ended Cordset: M12 Standard, male, straight, 5-pin, A-coded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | 0935 253 104/1,5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 8000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Data: ø 2.05 ± 0.10 mm + Power: ø 1.40 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1, CSA FT-1 |
| Kernkleuren: | Data: blue, white + Power: red, black |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Elementafscherming: | Al-PT Foil |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Uniek Nr.: | aut42119 |