CANopen / DeviceNet Data Double-Ended Cordset
€ 49,70
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 253 108/2 M
Fabrikantnummer:
72577
EAN:
04020841683886
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De CANopen / DeviceNet Data Double-Ended Cordset is een veelzijdige, hoogwaardige verbindingsoplossing voor industriële automatiserings- en gegevensoverdrachtstoepassingen. Deze kabelset heeft een mannelijke haakse A-gecodeerde zwarte M12 Standard-connector naar een vrouwelijke haakse A-gecodeerde zwarte M12 Standard-connector en is ontworpen voor betrouwbaarheid en efficiëntie. Hij werkt op 50 V AC / 60 V DC en ondersteunt een stroom van maximaal 4 A. De kabelset is voorzien van een robuuste PUR zwarte kabel met 4 draden: Data (2x0.25 mm²) en Power (2x0.34 mm²), wat zorgt voor stabiele data- en stroomoverdracht.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn uitstekende chemische en oliebestendigheid, flexibiliteit bij koude omgevingen en conformiteit aan meerdere brandveiligheidsnormen (waaronder UL VW-1 en CSA FT-1). Door de duurzame constructie, met een IP-beschermingsgraad van IP65, IP67, IP68 (1 m/24 h) en IP69K, is deze bestand tegen zware industriële omstandigheden, waardoor het een betrouwbare keuze is voor veeleisende omgevingen.
Toepassingen voor deze kabelset zijn onder andere CANopen en DeviceNet-communicatiesystemen in automatisering, machines en industriële apparatuur. Of het nu in vaste of flexibele installaties wordt gebruikt, deze kabelset levert constante prestaties en zorgt voor een langdurige duurzaamheid, die voldoet aan de strenge eisen van industriële protocollen.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn uitstekende chemische en oliebestendigheid, flexibiliteit bij koude omgevingen en conformiteit aan meerdere brandveiligheidsnormen (waaronder UL VW-1 en CSA FT-1). Door de duurzame constructie, met een IP-beschermingsgraad van IP65, IP67, IP68 (1 m/24 h) en IP69K, is deze bestand tegen zware industriële omstandigheden, waardoor het een betrouwbare keuze is voor veeleisende omgevingen.
Toepassingen voor deze kabelset zijn onder andere CANopen en DeviceNet-communicatiesystemen in automatisering, machines en industriële apparatuur. Of het nu in vaste of flexibele installaties wordt gebruikt, deze kabelset levert constante prestaties en zorgt voor een langdurige duurzaamheid, die voldoet aan de strenge eisen van industriële protocollen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 2: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 05, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 04, zijde 2: | white |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | white |
| Draad kleur 03, zijde 2: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur 02, zijde 2: | red |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 2: | shield |
| Draad kleur 01, zijde 1: | shield |
| Artikelnummer (#1): | 72577 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 60 V |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| Draadisolatiemateriaal: | Data: PE + Power: PE or PP |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | angled |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Codering, zijde 2: | A |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 253 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Kabeldiameter D: | ø 6.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction acc. CAN-Bus and DeviceNET specification; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; Free of lacquer wett |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Data: ø 2.05 ± 0.10 mm + Power: ø 1.40 ± 0.05 mm |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 8000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | 0935 253 108/2 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet Data Double-Ended Cordset: Male angled A-coded black M12 Standard to female angled A-coded black M12 Standard, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Elementafscherming: | Al-PT Foil |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Kernkleuren: | Data: blue, white + Power: red, black |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1, CSA FT-1 |
| Uniek Nr.: | aut72577 |