CANopen / DeviceNet Data Double-Ended Cordset
€ 56,17
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 253 103/4 M
Fabrikantnummer:
27157
EAN:
04020841373817
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De CANopen / DeviceNet Data Double-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare data- en stroomoverdracht in industriële omgevingen. Het beschikt over een mannelijke rechte A-gecodeerde zwarte M12-standaardconnector aan de ene kant en een vrouwelijke rechte A-gecodeerde zwarte M12-standaardconnector aan de andere kant. Dit snoer kan tot 50 V AC / 60 V DC en 4 A stroom ondersteunen en is gebouwd met een duurzame PUR zwarte kabel die 4 aders bevat, bestaande uit twee data-aders (2x0,25 mm²) en twee stroomaders (2x0,34 mm²). De kabel is ontworpen voor flexibele en vaste installaties met een hoge weerstand tegen chemicaliën, oliën en extreme temperaturen.
Voordelen van het product zijn onder andere de robuuste constructie, hoge stroom- en spanningsondersteuning en compliance met CANopen en DeviceNet normen. De afdichting zorgt voor een hoge mate van bescherming (IP65, IP67, IP68, IP69K), waardoor het geschikt is voor ruwe industriële omgevingen. Het snoer heeft ook een hoge mate van stekercycli (tot 100) en een superieure isolatieweerstand (˃10^9 Ohm).
Ideale toepassingen voor dit snoer zijn automatiseringssystemen, robotica en andere omgevingen waar betrouwbare datacommunicatie en stroomoverdracht cruciaal zijn. De weerstand tegen microbiële en hydrolyse, koude flexibiliteit en de afwezigheid van schadelijke materialen maken het ook geschikt voor veeleisende buiten- en industriële omgevingen.
Voordelen van het product zijn onder andere de robuuste constructie, hoge stroom- en spanningsondersteuning en compliance met CANopen en DeviceNet normen. De afdichting zorgt voor een hoge mate van bescherming (IP65, IP67, IP68, IP69K), waardoor het geschikt is voor ruwe industriële omgevingen. Het snoer heeft ook een hoge mate van stekercycli (tot 100) en een superieure isolatieweerstand (˃10^9 Ohm).
Ideale toepassingen voor dit snoer zijn automatiseringssystemen, robotica en andere omgevingen waar betrouwbare datacommunicatie en stroomoverdracht cruciaal zijn. De weerstand tegen microbiële en hydrolyse, koude flexibiliteit en de afwezigheid van schadelijke materialen maken het ook geschikt voor veeleisende buiten- en industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 2: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 05, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 04, zijde 2: | white |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | white |
| Draad kleur 03, zijde 2: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur 02, zijde 2: | red |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 2: | shield |
| Draad kleur 01, zijde 1: | shield |
| Artikelnummer (#1): | 27157 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 60 V |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| Draadisolatiemateriaal: | Data: PE + Power: PE or PP |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Codering, zijde 2: | A |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 253 |
| Kabellengte: | 4 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Kabeldiameter D: | ø 6.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction acc. CAN-Bus and DeviceNET specification; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Good chemical and oil resistance; Exclusion of PVC and Silicone; Free of lacquer wett |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Data: ø 2.05 ± 0.10 mm + Power: ø 1.40 ± 0.05 mm |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 8000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | 0935 253 103/4 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet Data Double-Ended Cordset: Male straight A-coded black M12 Standard to female straight A-coded black M12 Standard, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, Data: 2x0.25 mm² + Power: 2x0.34 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Elementafscherming: | Al-PT Foil |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Kernkleuren: | Data: blue, white + Power: red, black |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1, CSA FT-1 |
| Uniek Nr.: | aut27157 |