CANopen / DeviceNet, Cordset, single ended
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 614 104/10M
Fabrikantnummer:
900016376
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De CANopen / DeviceNet, Cordset, single ended heeft een M12 Standard, Male, Straight connector met 5 polen. De grijze PVC gegoten behuizing zorgt voor duurzaamheid, terwijl de totale afscherming bescherming biedt tegen interferentie. Deze cordset ondersteunt een nominale spanning van 250V en een nominale stroom van 4A, waardoor hij geschikt is voor verschillende industriële toepassingen. Het functioneert efficiënt binnen een temperatuurbereik van -40°C tot +90°C en voldoet aan de IP65 en IP67 normen voor stof- en waterbescherming. De kabelmantel is gemaakt van PVC en is grijs van kleur, met een diameter van 7,11 mm. De cordset heeft ook een hoge mechanische en chemische bestendigheid, wat zorgt voor een betrouwbare prestatie in veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | grey |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 7 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Braid, TC, 65% Coverage |
| Oliebestendigheid: | |
| Aantal draden: | 2 Pair + Drain |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | UL AWM 20201, CSA AWM I/II A/B |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Power, Data-PE |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabeltype: | 104 |
| Kabelnummer: | 614 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 20 to + 60°C (60°C UL) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 7.11 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mechanical Resistances, Abrasion, Impact, Weathering; Chemical Resistances to Oils, Acids, Alkalis |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw with external threads |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet, Cordset, single ended: M12 Standard, Male, Straight, 5 pole, with cable type, Grey, PVC, DeviceNet THIN |
| Artikelomschrijving: | 0935 614 104/10M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Power Ø1.80 mm, Data Ø2.00 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4, IEC 60332-1-2 |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Uniek Nr.: | aut900016376 |