CANopen / DeviceNet, Cordset, single ended
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 613 302/0.6M
Fabrikantnummer:
900005122
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De CANopen / DeviceNet, Cordset, enkelzijdig, is ontworpen voor superieure gegevensoverdracht in industriële omgevingen. Het beschikt over een 7/8" mannelijke connector met 5 polen en een rechte configuratie, wat een veilige en stabiele verbinding garandeert. De cordset is gemaakt van grijs PVC en biedt mechanische weerstand tegen slijtage, impact en weersinvloeden en chemische weerstand tegen oliën, zuren en logen. Het ondersteunt een nominale spanning van 300V en een stroomsterkte tot 8A. De cordset is afgeschermd voor betrouwbare prestaties en minimale signaalinterferentie. Het werkt binnen een temperatuurbereik van -40°C tot +90°C, waardoor het geschikt is voor diverse veeleisende omgevingen. Dit product is RoHS-conform en geschikt voor vaste of flexibele installaties met een minimale buigradius van respectievelijk meer dan 7xD en 10xD.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 900005122 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | grey |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 7 x D |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal geleiders: | 5 |
| Algemene afscherming (kabel): | Braid, TC, 65% Coverage |
| Oliebestendigheid: | |
| Aantal draden: | 2 Pair + Drain |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | CMG, PLTC-ER or UL AWM 20201, CSA AWM I/II A/B |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Power, Data-PE |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kleur kabel: | grey |
| Kabelnummer: | 613 |
| Kabellengte: | 0.6 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | max. 1.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kabelwartel: | M16 x 1.5, color see standard article |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 20 to + 60°C (60°C UL) |
| 7/8": | 7/8" |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 12.1 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mechanical Resistances, Abrasion, Impact, Weathering; Chemical Resistances to Oils, Acids, Alkalis |
| Kabel: | PVC |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw with external threads |
| Bevestigingsmateriaal: | AI, anodized black |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet, Cordset, single ended: 7/8", Male, Straight, 5 pole, with cable type, Grey, PVC, DeviceNet THICK |
| Behuizingskleur: | yellow |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Behuizingsmateriaal: | TPU |
| Behuizingsmateriaal / Vormdeel: | TPU |
| Artikelomschrijving: | 0935 613 302/0.6M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Power Ø2.77 mm, Data Ø3.81 mm |
| Ontvlambaarheid: | housing / contact holder : UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4, IEC 60332-1-2 |
| Vrouwelijk: | female connector |
| Koppelmoermateriaal: | Aluminium, anodized black |
| Contactmateriaal – Oppervlakteverfijning: | CuZn, nickel layer and gold-plated |
| Contactmateriaal: | CuZn |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Uniek Nr.: | aut900005122 |