CANopen / DeviceNet, Cordset, enkelzijdig
€ 70,11
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 614 302/3 M
Fabrikantnummer:
934637617
EAN:
04001088047013
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Productinformatie
De CANopen / DeviceNet, Cordset, enkelzijdig, beschikt over een robuuste 7/8" mannelijke, rechte, 5-polige connector. Dit product is uitgerust met een grijze PVC-kabel, specifiek ontworpen voor DeviceNet Thin-toepassingen. Met een nominale spanning van 250V en een stroomsterkte van 4A, zorgt het voor optimale prestaties en betrouwbaarheid in verschillende omgevingen. De connector is afgeschermd en ontworpen met een koppelingsschroef met externe schroefdraad, wat zorgt voor veilige en stabiele verbindingen. Het functioneert efficiënt bij temperatuurranges van -40°C tot +90°C en voldoet aan IP65- en IP67-beschermingsnormen, wat garantie biedt tegen stof- en waterindringing. De CANopen / DeviceNet Cordset is vervaardigd uit hoogwaardige materialen zoals CuZn voor de contactbasis en TPU voor het gegoten lichaam, waarbij de contactbekleding goud over zilver is. Deze materialen garanderen duurzaamheid en een lange levensduur, zelfs onder mechanische en omgevingsstressen. De kabel zelf heeft een geleidergrootte van 5x0,34 mm² met een minimale buigradius voor zowel vaste als flexibele installaties, wat de aanpasbaarheid in verschillende opstellingen vergroot. Daarnaast voldoet de cordset aan UL AWM 20201 en CSA AWM I/II A/B normen, en biedt het weerstand tegen oliën, zuren, logen, slijtage, impact, en weersinvloeden, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | grey |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 7 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Braid, TC, 65% Coverage |
| Oliebestendigheid: | |
| Aantal draden: | 2 Pair + Drain |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | UL AWM 20201, CSA AWM I/II A/B |
| Draadkleuren en pintoewijzing: | 1 = bare (Shield); 2 = red (+24 V); 3 = black (GND 0V); 4 = white (CAN_H); 5 = blue (CAN_L) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Power, Data-PE |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale stroom In: | 4 A |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabeltype: | 302 |
| Kabelnummer: | 614 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 5x 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 20 to + 60°C (60°C UL) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 7.11 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mechanical Resistances, Abrasion, Impact, Weathering; Chemical Resistances to Oils, Acids, Alkalis |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw with external threads |
| Bevestigingsmateriaal: | AI, anodized black |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet, Cordset, single ended: 7/8", Male, Straight, 5 pole, with cable type, Grey, PVC, DeviceNet THIN |
| Behuizingsmateriaal / Vormdeel: | PUR, grey |
| Artikelomschrijving: | 0935 614 302/3 M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Power Ø1.80 mm, Data Ø2.00 mm |
| Inzetstuk: | PUR, yellow |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4, IEC 60332-1-2 |
| Koppelmoermateriaal: | Aluminium, e-coated or anodized black |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Uniek Nr.: | aut934637617 |