CANopen / DeviceNet, Cordset, enkelzijdig
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 614 105/7M
Fabrikantnummer:
900016401
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De CANopen / DeviceNet, Cordset, enkelzijdig, biedt een robuuste en betrouwbare verbinding met zijn M12 standaard vrouwelijke connector. De rechte uitvoering en 5-polige configuratie maken het ideaal voor industriële toepassingen, waarbij een veilige en efficiënte datatransmissie wordt gewaarborgd. De grijze PVC DeviceNet THIN kabel biedt uitstekende mechanische weerstand tegen slijtage, impact en verwering, evenals chemische bestendigheid tegen oliën, zuren en logen. Deze cordset is afgeschermd voor verbeterde bescherming en kan werken bij omgevingstemperaturen van -40°C tot +90°C met een IP65/IP67-classificatie, wat duurzaamheid en lange levensduur in veeleisende omgevingen garandeert.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | grey |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 7 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Braid, TC, 65% Coverage |
| Oliebestendigheid: | |
| Aantal draden: | 2 Pair + Drain |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | UL AWM 20201, CSA AWM I/II A/B |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Power, Data-PE |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabeltype: | 105 |
| Kabelnummer: | 614 |
| Kabellengte: | 7 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 20 to + 60°C (60°C UL) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 7.11 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mechanical Resistances, Abrasion, Impact, Weathering; Chemical Resistances to Oils, Acids, Alkalis |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet, Cordset, single ended: M12 Standard, Female, Straight, 5 pole, with cable type, Grey, PVC, DeviceNet THIN |
| Artikelomschrijving: | 0935 614 105/7M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Power Ø1.80 mm, Data Ø2.00 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4, IEC 60332-1-2 |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Uniek Nr.: | aut900016401 |