CANopen / DeviceNet, Cordset, enkelzijdig
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 614 104/15M
Fabrikantnummer:
900005065
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De CANopen/DeviceNet Cordset, enkelzijdig, biedt een M12 Standaard Mannelijke Rechtdoor 5 polige configuratie, ideaal voor veilige gegevensoverdracht. Deze cordset beschikt over een duurzame grijze PVC-kabel die zijn mechanische en chemische bestendigheid verbetert. Ontworpen voor optimale prestaties, ondersteunt het een nominale spanning van 250 V en een nominale stroom van 4A. De cordset biedt uitstekende bescherming met een IP65- en IP67-beoordeling, geschikt voor verschillende operationele omgevingen van -40 °C tot +90 °C. Het wordt geleverd met een afschermmechanisme dat superieure interferentiebescherming biedt, en is perfect voor CANopen- en DeviceNet-toepassingen die hoge betrouwbaarheid en prestaties vereisen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | grey |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 7 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Braid, TC, 65% Coverage |
| Oliebestendigheid: | |
| Aantal draden: | 2 Pair + Drain |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | UL AWM 20201, CSA AWM I/II A/B |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Power, Data-PE |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabeltype: | 104 |
| Kabelnummer: | 614 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 20 to + 60°C (60°C UL) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 7.11 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mechanical Resistances, Abrasion, Impact, Weathering; Chemical Resistances to Oils, Acids, Alkalis |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw with external threads |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet, Cordset, single ended: M12 Standard, Male, Straight, 5 pole, with cable type, Grey, PVC, DeviceNet THIN |
| Artikelomschrijving: | 0935 614 104/15M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Power Ø1.80 mm, Data Ø2.00 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4, IEC 60332-1-2 |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Uniek Nr.: | aut900005065 |