CANopen / DeviceNet, Cordset, enkelzijdig
€ 144,11
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 613 303/10 M
Fabrikantnummer:
9991
EAN:
04001088083745
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De CANopen / DeviceNet Cordset, enkelzijdig, beschikt over een robuuste 7/8" vrouwelijke rechte connector met 5 polen. Speciaal ontworpen voor DeviceNet toepassingen, wordt deze geleverd met een grijze PVC-kabel en een DeviceNet THICK classificatie. De connector is afgeschermd voor verbeterde signaalintegriteit en het kabelmateriaal is bestand tegen oliën, zuren, logen en weersinvloeden, waardoor het ideaal is voor veeleisende omgevingen. Het is geschikt voor 300 V en 8A, met een bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot +90°C. De IP65 en IP67 classificaties zorgen voor een hoge bescherming tegen stof en water. Verkrijgbaar in verschillende lengtes, is deze cordset geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties, met hoge mechanische en chemische bestendigheid.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | grey |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 7 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal geleiders: | 5 |
| Algemene afscherming (kabel): | Braid, TC, 65% Coverage |
| Oliebestendigheid: | |
| Aantal draden: | 2 Pair + Drain |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | CMG, PLTC-ER or UL AWM 20201, CSA AWM I/II A/B |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Power, Data-PE |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kleur kabel: | grey |
| Kabelnummer: | 613 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 24 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 20 to + 60°C (60°C UL) |
| 7/8": | 7/8" |
| 5-polig: | 5 - Pin |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 12.1 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mechanical Resistances, Abrasion, Impact, Weathering; Chemical Resistances to Oils, Acids, Alkalis |
| Kabel: | PVC |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | AI, anodized black |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet, Cordset, single ended: 7/8", Female, Straight, 5 pole, with cable type, Grey, PVC, DeviceNet THICK |
| Behuizingskleur: | yellow |
| Behuizingsmateriaal / Vormdeel: | TPU |
| Artikelomschrijving: | 0935 613 303/10 M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Power Ø2.77 mm, Data Ø3.81 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4, IEC 60332-1-2 |
| Vrouwelijk: | female connector |
| Koppelmoermateriaal: | Aluminium, anodized black |
| Contactmateriaal – Oppervlakteverfijning: | CuZn, nickel layer and gold-plated |
| Contactmateriaal: | CuZn |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Uniek Nr.: | aut9991 |